cercaria العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا

cercaria: العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا نشست خبری سرمربی تیم فوتبال العین امارات

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + مرد روستایی بعد از طلاق همسرش،پسر7ساله خود را با سم کشاورزی حمام کرد

مرد روستایی که بعد از طلاق دادن همسرش پسر7 ساله خود را به یک مزرعه برده و در شرایط بدی از وی نگهداری می‌کرد با شکایت همسایه‌ها از سوی پلیس دستگیر شد.

عکس + مرد روستایی بعد از طلاق همسرش،پسر7ساله خود را با سم کشاورزی حمام کرد

مرد روستایی بعد از طلاق همسرش،پسر7ساله خود را با سم کشاورزی حمام کرد+عکس

عبارات مهم : نگهداری

مرد روستایی که بعد از طلاق دادن همسرش پسر7 ساله خود را به یک مزرعه برده و در شرایط بدی از وی نگهداری می کرد با شکایت همسایه ها از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛این اتفاق در یکی از شالیزارهای شهرستان خمام استان گیلان اتفاق افتاد.ماجرا از این قرار بود که بعد از جدایی والدین این کودک، سرپرستی وی به پدرش رسید ولی مرد سنگدل پسر کوچولو را با خود به زمین های شالیزار اطراف دِه برد و در یک چادر بدون هیچ امکاناتی نگهداری کرد.

پس از حدود یک هفته از این ماجرا بعضی از مردم محلی با دیدن اوضاع نامناسب زندگی این پدر و پسر عنوان را به اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی گزارش دادند.

عکس + مرد روستایی بعد از طلاق همسرش،پسر7ساله خود را با سم کشاورزی حمام کرد

بر اساس گفته های شاهدان، این کودک مورد شکنجه و بدرفتاری های پدرش قرار داشت به گونه ای که پدر وی به جای استفاده از مواد شوینده او را با سموم کشاورزی موجود در مزرعه حمام می کرد. روستاییان با دیدن پسر کوچولو در حالی که لباس بر تن نداشت و از وحشت و اضطراب به خود می لرزید عنوان را به امدادگران اورژانس اجتماعی گزارش کردند و آنها نیز بلافاصله در محل حاضر شدند ولی مرد جوان با دیدن نیروهای اورژانس با چاقو و چکش آنها را ترساندن کرد و همه را از آنجا فراری داد.

یکی از اهالی دِه با مشاهده این صحنه به کلانتری منطقه رفت و از مأموران پلیس خواست تا به عنوان پیگیری کنند. در نهایت نیز با پیگیری های نیروی انتظامی و قاضی کشیک دادسرا پدر کودک آزار به کلانتری انتقال یافته شد و کودک نیز با هماهنگی های قضایی به مادرش تحویل داده شد و نگهداری وی تا صدور رأی نهایی دادگاه به مادر واگذار شده است است.بر اساس تحقیقات انجام شده، پدر این کودک جهت انجام آزمایش های روانی به یکی از بیمارستان های تشخیص اختلالات روانی انتقال داده شد.

مرد روستایی که بعد از طلاق دادن همسرش پسر7 ساله خود را به یک مزرعه برده و در شرایط بدی از وی نگهداری می‌کرد با شکایت همسایه‌ها از سوی پلیس دستگیر شد.

واژه های کلیدی: نگهداری | کشاورزی | نیروی انتظامی | اورژانس اجتماعی | نیروهای اورژانس | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog