cercaria العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا

cercaria: العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا نشست خبری سرمربی تیم فوتبال العین امارات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چالش ترامپ جهت ورود به رستوران های رابرت دنیرو

با وجود شایعه‌ای که انتشار یافته مبنی بر این که ترامپ اجازه ورود به هیچیک از رستوران‌های رابرت دنیرو را ندارد، شریک بازیگر محبوب هالیوود گفت این شایعه درست نیست

چالش ترامپ جهت ورود به رستوران های رابرت دنیرو

چالش ترامپ جهت ورود به رستوران های رابرت دنیرو

عبارات مهم : بازیگر

با وجود شایعه ای که انتشار یافته مبنی بر این که ترامپ اجازه ورود به هیچیک از رستوران های رابرت دنیرو را ندارد، شریک بازیگر محبوب هالیوود گفت این شایعه درست نیست.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، نشریه دیلی میل به تازگی اعلام کرد ورود دونالد ترامپ به رستوران «نوبو» ممنوع شده است هست، ولی اکنون گفته شده است چنین چیزی صحت ندارد.

دیلی میل گزارش کرده بود که رابرت دنیرو مالک هتل نوبو گفته است اهمیتی به این که ترامپ از چه چیزی خوشش بیاید نمی دهد و اگر هنگامی که او در رستوران است ترامپ وارد شود، حتما بیرون می رود.

این نشریه در ادامه نوشته بود دنیرو گفته است از ورود او به داخل رستورانش جلوگیری خواهد کرد و این در حالی است که ترامپ بارها در رستوران هتل وی غذا خورده است.

با این حال شریک دنیرو یعنی نوبویوکی سرآشپز مشهور ژاپنی گفته است این حرف صحت ندارد و با وجود این که در رسانه های دیگر نیز به نقل از دیلی میل این خبر منتشر شده، کسی از ورود به این رستوران ها منع نشده است.

مجموعه رستوران های نوبو در چندین نقطه آمریکا و دنیا شعبه دارند و گفته شده است شعبه آن در لس آنجلس یک بار مانع ورود تام کروز شد چون پر بود و جای خالی نداشت. گفته شده است از جرمی پیوِن بازیگر هم خواسته شده است دیگر پا به این رستوارن نگذارد چون او یک بار در حالی که جا رزرو نکرده بود با ۱۲ نفر قصد ورود به رستوران داشت و هنگامی که ورود او ممکن نشد با مدیر رستوان خیلی بد برخورد کرد.

دنیرو همواره به ترامپ اعتراض کرده که بروزترین آنها در مراسمی جهت جمع آوری کمک مالی بوده و دنیرو گفته بود: او یک دیوانه هست. او هیچ حسی از انسانیت یا شفقت در وجودش ندارد. وی در عین حال جوانان را تشویق کرده بود که رییس جمهور شوند و یکپارچکی و شرافت را به این مقام برگردانند.

نوبو ۳۹ رستوران در نقاط متفاوت دنیا دارد.

چالش ترامپ جهت ورود به رستوران های رابرت دنیرو

واژه های کلیدی: بازیگر | رستوران | رستوران | هالیوود | رابرت دنیرو | دونالد ترامپ | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog