cercaria العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا

cercaria: العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا نشست خبری سرمربی تیم فوتبال العین امارات

گت بلاگز فارس همکاری سپاه بقیه‌الله شیراز در برگزاری جشنواره رضوی فارس

سپاه بقیه‌الله شیراز در برگزاری هفتمین جشنواره رضوی فارس با اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس اعلام همکاری کرد.

همکاری سپاه بقیه‌الله شیراز در برگزاری جشنواره رضوی فارس

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ روح الله منوچهری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی فارس گفت: ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مقوله ای است که امروزه به دغدغه مهم زیاد نهاد ها و شرکت ها تبدیل شده است است و این زمینه مشترک، راهی است که می تواند فعالیت های اداره کل کتابخانه ها عمومی و ناحیه های بسیج را بیش از پیش به هم مرتبط کند.
منوچهری با بیان اینکه تلاش بر این است که هفتمین دوره این جشنواره در فارس با شور و حرارت بیشتری برگزار شود، افزود: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی به خاطر وجود بخش خاص احمدبن موسی(ع) جهت استان فارس اهمیت خاص ای دارد و حمایت همه دستگاه های استان را می طلبد و ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله شیراز در این زمینه می تواند نقش بسزایی داشته باشد.
وی بیان کرد: امسال شرایط شرکت در جشنواره ساده تر از پارسال و زمینه حضور همه مردم در این جشنواره به راحت ترین شکل ممکن فراهم است.
سرهنگ محمدجعفر دوستدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله شیراز نیز گفت: ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله امکانات تبلیغی فراوانی دارد که در این راستا می توان از آن ها بهره برد و فراخوان این جشنواره در تمامی مساجد، پایگاه های بسیج و حلقه های صالحین فارس منتشر خواهد شد.
دوستدار به استقبال پرشور خانواده های بسیجی از این مسابقه اشاره کرد و اظهار داشت: کتاب های برگزیده شده است در این جشنواره کتاب های اصولی و بنیادین هستند که به یقین خانواده های بسیجی از این کتاب ها به عالی ترین شکل استقبال می کنند؛ همچنین ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله هدایایی خاص ای را جهت شرکت کنندگان ناحیه درنظر خواهد گرفت که به برگزیدگان بسیجی در این جشنواره تعلق می گیرد.

گفتنی است به منظور تبادل نظر راجع به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان فارس و همکاری زیاد اداره کل کتابخانه های عمومی فارس و ناحیه مقاومت بسیج بقیه الله شیراز، جلسه هم اندیشی با حضور مسؤولان هر دو شرکت برگزار شد.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: شیراز | همکاری | جشنواره | استان فارس | کتابخوانی | مقاومت بسیج | همکاری سپاه بقیه الله شیراز | برگزاری جشنواره

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog