cercaria العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا

cercaria: العین اصفهان قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا نشست خبری سرمربی تیم فوتبال العین امارات

گت بلاگز وب‌گردی این مرد مدیر جمهور بعدی آمریکا است؟

حتی اگر دووین جانسون دست از سر حواشی بردارد، این حواشی هستند که دست از سر او بر نمی دارند. این بار صحبت از مدیر جمهور شدن او هست.

این مرد مدیر جمهور بعدی آمریکا است؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سال گذشته دووین جانسون یکی از 100 صورت تاثیر گذار مجله تایم شد. پیتر برگ در انتهای یادداشت بزرگداشتی که جهت وی نوشته بود پیشنهاد مدیر جمهوری او را مطرح کرد.
او نوشت: «برنامه خاص من این است: تا هشت سال آینده دووین فرماندار فلوریدا می شود و در 12 سال آینده مدیر جمهور. او عالی ترین مدیر جمهوری می شود که ما از وقت رونالد ریگان داشتیم.»

عبارات مهم : جانسون
حالا این بازیگر و ورزشکار مشهور آمریکایی که به «راک (صخره)» معروف هست، می گوید واقعا احتمال این عنوان هست، که روزی جهت ریاست جمهوری تلاش کند.

جالب این که جانسون می گوید ایده این عنوان سال گذشته هنگامی که به ذهنش رسیده که در مطبوعات، از او به عنوان کاندید مناسب ریاست جمهوری آمریکا یاد می کردند.

راک که مشخص نکرده جمهوری خواه است یا دموکرات، به همین بهانه انتقاداتی را علیه سیاست های دونالد ترامپ انجام داده. او می گوید اگر با کسی موافق نباشد، او را بیرون نمی کند، بلکه او را هم در کار دخیل می کند.

او همین طور ادعا می کند که اگر انتقادات علیه او زیاد کردن پیدا کند، به این فکر می کند که شاید چیزی است که ندیده. بنابراین صحبت می کند و از منتقدانش می خواهد که او را روشن کنند.

شاید ولی جالب ترین بخش صحبت های جانسون جایی است که او می گوید که از طرف کمپین های انتخاباتی ترامپ و کلینتون تماس گرفته شد تا او را در آستانه انتخابات به سمت یکی از احزاب بکشند که البته بازیگر مجموعه فیلم های «سریع و خشن» آن را نپذیرفته است.

او می گوید: «احساس می کنم الان در موقعیتی هستم که حرفم تاثیر گذار هست. که دقیقا به خاطر همین هم آنها حمایت مرا می خواستند. ولی من احترام زیادی جهت پروسه (انتخابات) قائلم و اعتقاد دارم اگر نظارت سیاسی ام را به اشتراک می گذاشتم، چند اتفاق رخ می داد.
فکر می کردم ممکن است بعضی از مردم را به خاطر عقاید سیاسی ام ناراحت کنم و شاید حتی می توانستم نظر بعضی را عوض کردن دهم که البته نمی خواستم این کار را انجام دهم.»

این بازیگر مشهور آمریکایی که نزدیک 10 میلیون طرفدار در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … دارد اخیرا در قسمت هشتم مجموعه «سریع و خشن» بازی کرده هست. فیلمی که تاکنون بیش از 1 میلیارد دلار در بازار جهانی فروخته.

منبع:تسنیم

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: جانسون | آمریکا | بازیگر | آمریکایی | انتخابات | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | رئیس جمهور آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog